Pierwsze wrażenia po dniach otwartych

Wszystkie tematy dotyczące Budynku B
AIW
Wtajemniczony

Pierwsze wrażenia po dniach otwartych

Post autor: AIW » 06 lipca 2020, 22:58

Cześć przyszli sąsiedzi,

moze ktoś podzieli się wrażeniami po dniach otwartych?
Mnie zaskoczyły tynki w mieszkaniu - tragedia, mam nadzieję, że będą to jeszcze poprawiać. Liczyłam też, że korytarze nie będę białe jak cały budynek, ale chyba trzeba się na to szykować. Komórki przy mieszkaniach porządne, murowane i z kafelkami na podłodze. Balkony częściowo bardzo blisko siebie, bez żadnych przegród - będzie można sobie ręce podawać. Już widać też, że gołębie to będzie na nich duży problem, jak w budynku A.

Aleksandra
Wtajemniczony

Re: Pierwsze wrażenia po dniach otwartych

Post autor: Aleksandra » 07 lipca 2020, 20:19

Mnie też rozczarowało wnętrze klatek - myślałam, że będzie to lepiej wyglądało. W garażu podziemnym występuje podobny problem, co w części dla budynku A, czyli kałuże i nieszczelności. Napisałam już do dewelopera w tej sprawie i czekam na odpowiedź.

piotr
Wtajemniczony

Post autor: piotr » 15 lipca 2020, 18:00

Jak przebiegają takie dni otwarte?
To bardziej grupowa wycieczka po budowie czy indywidualnie można zobaczyć własne mieszkanie?

gordi91
Wtajemniczony

Post autor: gordi91 » 15 lipca 2020, 19:14

W budynku A jeżeli już kupiło się mieszkanie to oficjalnie nie można było uczestniczyć w dniach otwartych. Dla osób które kupiły mieszkania był osobny termin i można było zobaczyć tylko swoje mieszkanie

emi505
Guru

Post autor: emi505 » 16 lipca 2020, 09:10

piotr pisze:
15 lipca 2020, 18:00
Jak przebiegają takie dni otwarte?
To bardziej grupowa wycieczka po budowie czy indywidualnie można zobaczyć własne mieszkanie?
Są dni otwarte dla osób, które zakupiły mieszkanie i one wchodzą je zobaczyć i dni otwarte dla przyszłych klientów. W tym pierwszym przypadku umawiasz się na konkretną godzinę i osoba z ramienia dewelopera oprowadza Cię po nieruchomości i Twoim lokalu. Na oglądanie masz około 30 minut.

Aleksandra
Wtajemniczony

Post autor: Aleksandra » 16 lipca 2020, 18:19

Dni otwarte w budynku B już były. Teraz mają być w budynku C. Przebiegają jak opisano powyżej.

ODPOWIEDZ