Parking podziemny

Inne tematy
Aleksandra
Wtajemniczony

Parking podziemny

Post autor: Aleksandra » 18 maja 2020, 14:51

Hej! Założyłam nowy temat, ponieważ sprawę zalania parkingu poruszaliśmy tylko na grupie na fb. Chciałam zapytać mieszkańców budynku A jak wygląda sytuacja, czy coś się poprawiło po zgłoszonych usterkach? I jak długo stała woda na parkingu. Podejrzewałam, że możemy mieć drobne problemy z wilgocią ze względu na usytuowanie osiedla, ale myślałam, że Deweloper podejdzie do tego odpowiedzialnie i ogarnie temat zawczasu.

Proszę o informację jak się sprawa przedstawia? Czy cały parking jest już otwarty (w sensie pod budynkami A, B i C) czy tylko pod bud.A?

ratajj
Czarny koń

Re: Parking podziemny

Post autor: ratajj » 18 maja 2020, 15:50

Cześć,
Na razie jest otwarty tylko parking A. Co do wody to nie było jej już praktycznie na drugi dzień. Uszczelnienia będą wykonywane w najbliższym czasie. Zarządca ma nas poinformować wcześniej mailem. Co do felernych nieszczelnosci to z tego co popytałem wśród znajomych mieszkających w nowym budownictwie to jest normą, że się pojawiają na początku po pierwszych wiekszych ulewach. I nie ma na to wpływu wg nich lokalizacja bo wielu z nich mieszka daleko od Odry. Cytując jednego z nich "po to jest metoda inekcji żywicy by zniej umiejetnie korzystać". Mnie jeszcze jedno przychodzi do głowy że przed deszczem nie było jeszcze zrobionej zewnętrznej izolacji i odpływów pomiędzy bud b i c. A po deszczu nagle rzucili sie na jej robienie. Może przez jej brak pojawiły się te zacieki?

Aleksandra
Wtajemniczony

Post autor: Aleksandra » 19 maja 2020, 19:07

dzięki za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłeś :) mam nadzieję, że sytuacja się poprawi po uszczelnieniach :)

RaVes
Wtajemniczony

Post autor: RaVes » 31 sierpnia 2020, 20:54

Witam,
W temacie parkingu/miejsc postojowych pytanie. Jak do tej pory (zakładam głównie mieszkańcy bud. A) wyglada sprawa z tzw. udostępnianiem miejsc parkingowych? Chodzi mi przykładowo, ze do kogoś na weekend przyjeżdża autem znajomy/rodzina etc. i potrzeba miejsca parkingowego. Czy takie coś wchodzi w grę a może wręcz już ma miejsce i sprawdza się w praktyce? Wydaje mi się, ze jeśli ktoś będzie potrzebował miejsca a mnie akurat nie będzie w tym czasie to bezproblemowo mogę swoje miejsce na ten czas udostępnić i vice versa.
Z góry dzięki za słowo komentarza.

emi505
Guru

Post autor: emi505 » 31 sierpnia 2020, 21:10

Wiem, że na Promenadach Wrocławskich działa to tak, że w razie potrzeby ludzie piszą na grupie na Fb i ten, kto ma miejsce wolne, to zgłasza się na priv. Przy obecnej ilości mieszkańców takie posty pojawiają się baardzo często. U nas na razie będą to raczej sporadyczne historie, więc proponuję to samo działanie.

RaVes
Wtajemniczony

Post autor: RaVes » 31 sierpnia 2020, 22:04

Jasna sprawa, tak zrobię w przyszłości. Dziękuje za odpowiedz.

ODPOWIEDZ